REKUPERACJA Warszawa – Białołęka

OPIS WYKONANYCH PRAC

Nowoczesny dom o nowatorskiej architekturze na miarę XXI wieku. Bryła budynku pełna jest nieszablonowych detali i ciekawych pomysłów, dzięki czemu dom prezentuje się zjawiskowo. Dzieje się dużo, ale absolutnie nie ma tu wizualnego chaosu jest harmonijny, elegancki i luksusowy.

W budynku wykonano pierwszy etap inwestycji polegający na ułożeniu systemu kanałów na potrzeby instalacji wentylacyjnej z odzyskiem ciepła tzw. rekuperacji. Rekuperator przewidziano w pomieszczeniu technicznym na parterze budynku. Instalację nawiewną i wywiewną wyprowadzono pionami na poszczególne kondygnacje. Na potrzeby parteru instalację w technologii przewodów PE75 ułożono po podłodze pierwszego piętra. Pozostałe dwie kondygnacje zrealizowano w kanałach spiro prowadzonych pod sufitami.

OPIS OBIEKTU

Kategoria: Dom mieszkalny jednorodzinny

Lokalizacja: Warszawa, Białołęka

Powierzchnia: 219 m²

Data realizacji: 2021

Wartość inwestycji: 11 800,00 zł /netto/

Video

OPINIA KLIENTA

„LINK Air wykonał instalację kanałową na potrzeby wentylacji z rekuperacją w nowym domu. Wprowadziliśmy się w ostatni piątek. Chłopaki z LINK Air są świetni do wykonywania takich instalacji. Bardzo dziękuję chłopaki naprawdę jesteśmy zadowoleni z systemu. Został jeszcze montaż rekuperatora ale jesteśmy już umówieni.”

Marek F. Październik 2021, Białołęka

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?