REKUPERACJA Warszawa – Siekierki

OPIS WYKONANYCH PRAC

Trzykondygnacyjny budynek o nowoczesnej architekturze ze stropodachem. Wentylacją zostały objęte wszystkie kondygnacje budynku. Cały system obejmujący wszystkie pomieszczenia to 11 punktów nawiewnych i 14 wyciągowych. W piwnicy przewidziano miejsce montażu rekuperatora. System kanałów w tej części wykonano z rur spiro. Na potrzeby parteru i piętra wykonano system kanałów wentylacyjnych w oparciu o przewody prowadzone pod sufitem każdej z tych kondygnacji. Ta część instalacji została wykonana w technologii rozdzielaczowej w oparciu o przewody polietylenowe PE75 o średnicy zewnętrznej 75 mm. W dalszej części wykańczania budynku instalacja zostanie ukryta w zabudowach lekkich czy to w strefie obniżonego sufitu. Wyrzutnia zużytego powietrza kanałem stalowym izolowanym została wyprowadzona na dach budynku. Czerpnię powietrza zlokalizowano na wschodniej elewacji budynku w formie czerpni ściennej.

Dodatkowo budynek został przewidziany do montażu klimatyzacji. Wykonano instalacje chłodnicze pozwalające w późniejszym etapie budowy na podłączenie samych urządzeń klimatyzacyjnych.

OPIS OBIEKTU

Kategoria: Dom mieszkalny jednorodzinny

Lokalizacja: Warszawa, Siekierki

Powierzchnia: 280 m²

Data realizacji: 2022

Wartość inwestycji: 14 000,00 zł /netto/

Video

OPINIA KLIENTA

„Dziękuję Wam wszystkim, a w szczególności ekipie Pana Łukasza, za jakość Państwa prac instalacyjno montażowych. Ekipa był punktualna, uprzejma i niezwykle profesjonalna. Prace wykonała bardzo sprawnie i z dużą dbałością o szczegóły. Firma zostawiła mnie z doskonałą instrukcją jak postępować dalej przy wykańczaniu i zabudowie systemu kanałów. Polecam.”

Olaf P. z Warszawy

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?