grudzień 07 2021 0Comment
budownictwo energooszczędnego i ekologiczne

Szanowni Czytelnicy

Stworzyliśmy ten serwis internetowy, aby móc dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. Budownictwem energooszczędnym zainteresowaliśmy się w 2000 roku.

Od 15 lat nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje a także aktywnie poszukujemy informacji i nowości dotyczących wszystkich aspektów budownictwa energooszczędnego. Opinie i uwagi naszych Klientów również są okazją do nauki i ciągłego doskonalenia. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że nasza wiedza i doświadczenie w dziedzinie budownictwa jednorodzinnego jest naszym atutem i stawia nas na pozycji lidera w branży. Chcielibyśmy, aby ten serwis stał się miejscem inspiracji dla Czytelników, a dla nas miejscem poznania ich uwag i oczekiwań.

Dobrą współpracę z Klientem uważamy za priorytet naszej działalności zapewniając:

  • szybki kontakt poprzez formularz na stronie,
  • natychmiastowy kontakt przez telefon z osobą wsparcia technicznego,
  • bezpłatną i szybką wycenę inwestycji związanej z wentylacją,
  • bezpłatne konsultacje z zakresu budowy domu,
  • usługi projektowe i szkicowe nowoczesnych, energooszczędnych instalacji domowych,
  • przyjazny i pomocny personel
  • ciągle uaktualniane cenne informacje ważne przy budowie domu.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się poznać Jego oczekiwania, aby z wykorzystaniem naszego doświadczenia móc doradzić rozwiązanie optymalne zarówno pod względem kosztów realizacji jak i korzyści z użytkowania. Na każdym etapie współpracy służymy naszą wiedza i wsparciem technicznym.

Zaufało nam wielu Inwestorów. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i opinii naszych Klientów, którzy często chwalą naszą wiedzę i zaangażowanie podczas współpracy. W stworzonym serwisie na bieżąco postaramy się prezentować istniejące rozwiązania oraz porady związane z budową domu energooszczędnego tak, aby wiedza i świadomość Inwestorów stawała się coraz większa.

adminlr