NASI KLIENCI PISZĄ O NAS

Michał C

Jestem bardzo zadowolony z systemu który w moim domu wykonała firma Link Air System. Na ten moment mam już zamontowany też rekuperator Thessla Green. Działa bardzo dobrze i wiem o tym z pierwszej ręki, ponieważ wiele się nauczyłem o wilgoci/wilgotności i kondensacji wody w domu, ale mój system po prawidłowym uruchomieniu przez chłopaków wykonuje poważną pracę. Wprowadziliśmy się 7 września tego roku i nie widziałem kropli kondensacji w domu, odkąd został oddany do użytku.

Michał C., Karolino gm Serock, Wrzesień 2022

Bogdan i Ewa

Nigdy nie żałowaliśmy, że zdecydowaliśmy się na system wentylacji z rekuperacją. Do jej wykonania wybraliśmy firmę Link. Obsługa Link od oferty do samej instalacji była przyjemnością. Krzysztof i Antoni byli niezawodnie pomocni i szybko odpowiedzieli na nasze wezwanie. Prawdziwa firma z prawdziwymi ludźmi

Bogdan i Ewa, Białołęka Ostródzka, Maj 2022

Wojciech L.

Cały zespół Link Air System, od Krzysztofa po jego zespołu monterów, należał do najbardziej profesjonalnych i pomocnych ludzi, z jakimi się spotkałem. Z humorem i wysokimi umiejętnościami, ich obsługa była doskonała. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc polecić zarówno produkt, jak i stojący za nim zespół!

Wojciech L. Piaseczno, Kwiecień 2022

Bartek E.

Chcę tylko poinformować, że zarówno ekipa instalatorów, jak i główny szef firmy Link to profesjonaliści. Współpraca z firmą była przyjemnością i bez wahania polecą ich na przyszłość.

Bartek E. Gassy, Marzec 2022

Marek D.

Zdecydowaliśmy się na pełny system REKUPERACJI z KLIMATYZACJĄ w naszym domu, który jest w trakcie budowy. Postanowiliśmy powierzyć to zadanie firmie LINK z powodu bardzo konkurencyjnej ceny i ze względu na zaproponowane rozwiązanie techniczne. Montaż przebiegł sprawnie w ciągu dwóch dni. Wszystko wygląda profesjonalnie i czysto. Bardzo polecam.

Marek D, Błonie, Luty 2022

Łukasz K.

Chciałbym pogratulować firmie LINK AIR z którą skontaktowałem się telefonicznie, Krzysztofowi, który wyjaśnił mi cały system wentylacji i przyjął zamówienie oraz ekipie monterów, która go zainstalowała i uruchomiła. Wszyscy byli bardzo kompetentni, profesjonalni i uprzejmi. Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu i poleciliśmy go innym.

Łukasz K. z Chylic, Marzec 2022

Krzysztof L.

Instalacja rekuperacji wykonana została porządnie i szybko, w przystępnej cenie. Polecam usługi tej firmy, moim zdaniem to najlepszy instalator w Warszawie. Panowie udzielają fachowych rad – jak ma być poprowadzona instalacja wentylacyjna, jaki rekuperator wybrać, gdzie wszystko zamontować i dlaczego tak. Praca wykonana terminowo i rzetelnie.

Krzysztof L. z Łachy

Mariusz D.

Dziękuję firmie Link z Warszawy za wykonanie instalacji wentylacyjnej z rekuperatorem w moim domu. Polecam profesjonalne i solidne wykonanie instalacji kanałowej. Firma Link i panowie z tej firmy oprócz wykonania usługi na najwyższym poziomie służyli fachowym doradztwem, udzielając świetnych porad i sugerując doskonałe rozwiązania w zakresie wentylacji, które zastosowaliśmy. Wśród wielu różnych firm, z którymi prowadziłem rozmowy, ta firma wyróżniła się największym profesjonalizmem i doświadczeniem w zakresie proponowanych usług ale i uczciwością. Instalacja wykonana na najwyższym poziomie i dużą uczciwością.

Mariusz D. z Wyszkowa

Wojtek Z.

Polecam usługi instalacyjne firmy LINK. Najlepszy wykonawca w Warszawie! Firma Link profesjonalnie wykonała montaż instalacji wentylacyjnej w moim domu w bardzo przystępnej cenie. Bardzo sobie cenię współpracę z firmą LINK. Cała instalacja kanałowa wykonana wręcz perfekcyjnie. Polecam tę firmę instalacyjną i jeszcze raz bardzo dziękuję za wszelkie usługi. Polecam!

Wojtek Z. z Wierzbicy

Wojtek T.

Bardzo rzadko zdarza mi się wystawiać komukolwiek opinię, ale dwaj Panowie z firmy Link uratowali mnie przed bardzo dużym problemem dzięki szybkiej reakcji i naprawdę dużej fachowości i rzetelnej informacji. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam innym. Super

Wojtek T. z Legionowa

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ.

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?