Historia Firmy

1998. LINK ZOSTAŁ ZAŁOŻONY

LINK powstał w oparciu o podstawowe wartości pracy zespołowej, uczciwości i zaangażowania. Obecnie zasięg działania firmy to nie tylko Warszawa ale całe województwo mazowieckie, a nasi ludzie podtrzymują wizję jej założyciela, aby dostarczyć cennych usług dla klientów.

2003. LINK ROŚNIE

LINK podpisuje umowę z firmą Bartosz. Dzięki ciężkiej pracy wzrasta jakość usług, dostosowanych do potrzeb klienta. Jakość staje się credo firmy prowadząc do sukcesu w swojej branży.

2008. LINK WPROWADZA NOWE

Po latach doświadczeń i udoskonalania rozwiązań LINK dopracowuje własną konstrukcje GWC i tworzy z jego udziałem nagrodzony przez Polską Izbę Przemysłowo – Handlową Budownictwa system wentylacji z możliwością chłodzenia i ogrzewania domu.

2010. LINK STAJE SIĘ WIODĄCY

LINK stał się głównym wykładnikiem transformacji w procesie budowania nowoczesnych instalacji wentylacyjnych w budownictwie energooszczędnym, przekraczając 1000 wykonanych instalacji.

Link Rekuperacja Warszawa Stadion Narodowy Wentylacja

2010. LINK NA STADIONIE NARODOWYM

LINK jako jedna z dwóch firm uczestniczy w budowie systemu wentylacyjnego na Stadionie Narodowym. Naszym zadaniem była wentylacja podziemnej części technicznej o wydajności 160 000 m³/h.

2014. LINK WPROWADZA NOWE TECHNOLOGIE

LINK jako pierwszy nawiązuje współpracę z THESSLA GREEN producentem innowacyjnych central rekuperacyjnych, co pozwala naszej firmie dostarczać bezpieczniejsze, mocniejsze i bardziej wydajne centrale wentylacyjne do klientów.

2015. LINK NOWA JAKOŚĆ

W firmie wyodrębnia się zespół pracowników tworzących grupę doświadczonych ludzi do obsługi tylko domowych instalacji wentylacyjnych z rekuperacją. Pozwala to wprowadzić najwyższą jakość usług. Zespół LINK REKUPERACJA.

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ.

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?