Slide1 REKUPERACJA Twój dom połączony z naturą. Krzysztog Gruziel Prezes Linkrekupercja Slide2 REKUPERACJA Powietrze jest pełne energii Grażyna Gradowska Manager

Kim jesteśmy

Ponad 15 lat temu wyruszyliśmy by świadczyć usługi w tworzeniu systemów wentylacji, a zwłaszcza z odzyskiem ciepła, głównie na rynku mieszkaniowym jednorodzinnym. Od samego początku pracowaliśmy ciężko, aby osiągnąć doskonałość i wyróżnić się jako czołowy autorytet w dziedzinie doboru i montażu nowoczesnych systemów wentylacji nawiewno – wywiewnej z odzyskiem ciepła. Nasi specjaliści oferują wszystko by stworzyć najbardziej skuteczną i opłacalną metodę kontrolowania środowiska w Twoim energooszczędnym domu.

W naszych kontaktach z klientami staramy się ich poznać, kim są, czego oczekują, gdzie i jak żyją i pracują. W ten sposób możemy starać się uczynić ich życie tak wygodne i proste, jak to tylko możliwe. Jest to także powód, dla którego nasi ludzie mają dużą wiedzę techniczną, doświadczenie, wysoki poziom wsparcia w realizacji zadania. Czyni ich to najlepszymi w branży przy ciągłym rozwoju swoich umiejętności. Naszą nagrodą jest drużyna która swoją jakością usług na wszystkich poziomach naszej działalności przyczynia się do zapewnienia pozycji lidera na rynku.

MISJA - INSPIRACJA

Staramy się oferować najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojego domu. Naszą inspiracją jest dom energooszczędny.

  • Kreatywność
  • Doświadczenie
  • Uczciwość i niezawodność

WIZJA - PASJA

Nasi ludzie nie tylko składają się na nasz sukces, ale także pomagamy naszym klientom by mogli również odnieść sukces. Naszą pasją jest wentylacja.

  • Wygoda
  • Elegancja
  • Nowoczesność

CEL - ROZWÓJ

Z hasłem „tworzenie zrównoważonej przyszłości” staramy się zbudować wymarzony dom dla naszych wszystkich klientów

  • Jakość
  • Rzetelność
  • Inteligencja

NAGRODY

firma-nagrody1-lg
firma-nagrody8-lg
firma-nagrody5-lg
firma-nagrody7-lg
firma-nagrody2-lg
firma-nagrody6-lg
firma-nagrody4-lg
firma-nagrody3-lg

Historia

1998. LINK ZOSTAŁ ZAŁOŻONY

LINK powstał w oparciu o podstawowe wartości pracy zespołowej, uczciwości i zaangażowania. Obecnie zasięg działania firmy to nie tylko Warszawa ale całe województwo mazowieckie, a nasi ludzie podtrzymują wizję jej założyciela, aby dostarczyć cennych usług dla klientów.

2003. LINK ROŚNIE

LINK podpisuje umowę z firmą Bartosz. Dzięki ciężkiej pracy wzrasta jakość usług, dostosowanych do potrzeb klienta. Jakość staje się credo firmy prowadząc do sukcesu w swojej branży.

2008. LINK WPROWADZA NOWE

Po latach doświadczeń i udoskonalania rozwiązań LINK dopracowuje własną konstrukcje GWC i tworzy z jego udziałem nagrodzony przez Polską Izbę Przemysłowo – Handlową Budownictwa system wentylacji z możliwością chłodzenia i ogrzewania domu.

2010. LINK STAJE SIĘ WIODĄCY

LINK stał się głównym wykładnikiem transformacji w procesie budowania nowoczesnych instalacji wentylacyjnych w budownictwie energooszczędnym, przekraczając 1000 wykonanych instalacji.

Link Rekuperacja Warszawa Stadion Narodowy Wentylacja

2010. LINK NA STADIONIE NARODOWYM

LINK jako jedna z dwóch firm uczestniczy w budowie systemu wentylacyjnego na Stadionie Narodowym. Naszym zadaniem była wentylacja podziemnej części technicznej o wydajności 160 000 m³/h.

2014. LINK WPROWADZA NOWE TECHNOLOGIE

LINK jako pierwszy nawiązuje współpracę z THESSLA GREEN producentem innowacyjnych central rekuperacyjnych, co pozwala naszej firmie dostarczać bezpieczniejsze, mocniejsze i bardziej wydajne centrale wentylacyjne do klientów.

2015. LINK NOWA JAKOŚĆ

W firmie wyodrębnia się zespół pracowników tworzących grupę doświadczonych ludzi do obsługi tylko domowych instalacji wentylacyjnych z rekuperacją. Pozwala to wprowadzić najwyższą jakość usług. Zespół LINK REKUPERACJA.

NASZE KIEROWNICTWO

KRZYSZTOF GRUZIEL

Właściciel

Krzysztof to człowiek z pasją i założyciel firmy LINK.

ŁUKASZ JABŁOŃSKI

Dyrektor techniczny

Łukasz rozpoczął karierę w LINK w 2007r i cały czas rozwija swoje doświadczenie.

GRAŻYNA GRADOWSKA

Manager

Grażyna jest w LINK od samego jej początku w 1998r

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ.

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?