Najwyższa jakość proponowanych instalacji i urządzeń opracowanych z myślą o efektywności energetycznej budynków, dużej funkcjonalności oraz łatwości integracji z zewnętrznymi systemami.

Oferujemy szeroki wybór wysoce skutecznych i innowacyjnych rozwiązań wentylacyjnych, które wymieniają i oczyszczają powietrze w każdym zabytkowym i nowoczesnym, małym i dużym obiekcie.

W zależności od rodzaju gruntu i Twoich oczekiwań, proponujemy indywidualny dobór optymalnych rozwiązań GWC dla Twojego domu. Wykonujemy wszystkie rodzaje GWC, przeponowe i bezprzeponowe.

Nasza siła leży w wiedzy i umiejętności, aby zbudować kompletny system wentylacji przemysłowej. W naszych realizacjach jest współuczestniczenie w budowaniu systemu wentylacji Stadionu Narodowego.

System Dystrybucji Gorącego Powietrza /DGP/ może przekształcić Twój standardowy kominek w efektywne urządzenie do ogrzewania domu. Rozwiązanie takie pozwala na automatyczne zarządzanie ciepłem we wszystkich pomieszczeniach.

om energooszczędny

Nasi specjaliści szybko pomogą przy budowie energooszczędnego domu by stała się ona czystą przyjemnością. Wskazanie ewentualnych błędów i optymalnych rozwiązań dla Twojego domu.

JEŻELI SZUKASZ NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ …