KONSULTACJE - Koncepcja w służbie środowisku.

Oferujemy świeże podejście do budowania Twojego domu.
Odkryj korzyści z powierzenia nam swojego projektu.

Konsultacje

Doradztwo budowlane jest integralną częścią tradycji LINK od samego początku jej istnienia. Nasze doświadczenie, w połączeniu z użyciem nowoczesnych technik i technologii, pozwala nam oferować klientom nad wyraz sprawną obsługę, aby uzyskać najlepsze dla nich rozwiązania.

Nasze podejście jest jedno, które rozpoznaje zmieniający się świat, w którym żyjemy i pracujemy. Świat, który potrzebuje innego sposobu pracy i odpoczynku. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać głębokie zrozumienie naszych klientów i doprowadzić do wyboru optymalnych projektów. Jest to oparte na współpracy z udziałem ekspertów i zainteresowanych stron, wraz z nowymi technologiami, które są podstawą naszych nowych metod pracy. Sposoby myślenia, które wybiegają w przód dają możliwość proponowania nowoczesnych instalacji i ich połączenia w budownictwie energooszczędnym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Łączymy wiedzę techniczną i pasję do tego, co robimy z solidną świadomością obecnego rynku.

Oferujemy zintegrowane i inteligentne rozwiązania doradcze w zakresie efektywności energetycznej i wykorzystania odnawialnych źródeł energii w budynkach, pomagając inwestorom osiągnąć ich cele energetyczne.

Zwiększenie efektywności energetycznej jest ważnym krokiem w kierunku ochrony klimatu. Budynki w szczególności mają ogromny wpływ na ekologię. Współpracujemy z Państwem w celu opracowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie efektywności energetycznej budynków i produkcji energii odnawialnej w nich.

Rozumiemy budynki i rozumiemy energię – połączenie tych dwóch obszarów wiedzy, tworzą naszą podstawową kompetencję doradztwa w zakresie efektywności energetycznej w celu optymalizacji kosztów eksploatacyjnych.

  • Technologia budowlana koncepcja

Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkich obszarach projektu budowy domu, które dotyczą realizacji skutecznego i zrównoważonego wykorzystania energii. Ważnym elementem jest koncepcja technologii w jakiej ma być zbudowany budynek, ona określa przyszłe koszty eksploatacji i komfortu. Możemy wskazać z czego zbudować dom, na co zwrócić uwagę przy wyborze materiału budowlanego. Pomagamy dostosować posiadany przez inwestora projekt budowlany domu do tego by był to dom energooszczędny. Zwracamy uwagę na ewentualne mostki termiczne, braki w izolacji lub jej ciągłości, grubości materiału izolacyjnego w celu ich poprawy.

  • Energia odnawialna doradztwo

Fotowoltaika to prosta technologia przeznaczona do bezpośredniej produkcji energii elektrycznej z promieni słonecznych, dzięki czemu możliwe jest generowanie energii elektrycznej z przyjaznego dla środowiska niewyczerpywalnego źródła energii, a tym samym przyczynić się do pozytywnej przyszłości. W zasadzie energia elektryczna wytwarzana za pomocą ogniw słonecznych jest zużywana w samym budynku.

Kolektory /panele/ słoneczne przy wykorzystaniu ciepła słonecznego służą do produkcji większości energii cieplnej wymaganej do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Panele słoneczne szczególnie nadają się do budynków mieszkalnych o zwiększonym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę.

Pompy ciepła wykorzystują ciepło z otoczenia do produkcji energii cieplnej w efektywny i przyjazny dla środowiska sposób. Popularność tej technologii jest podkreślona przez liczbę zrealizowanych projektów, która już dawno wyprzedziła popyt na kotły opalane paliwami kopalnymi. Ważne jest, aby źródła ciepła jak wody gruntowe lub energia geotermalna były coraz częściej w wysokim stopniu wykorzystywane w gospodarstwach domowych.

Piece opalane drewnem do wytwarzania ciepła, dzięki ich neutralności CO2 stają się coraz bardziej atrakcyjne jako źródło ciepła jak również z punktu widzenia kosztów.

W naszych kontaktach z klientami staramy się ich poznać, kim są, czego oczekują, gdzie i jak żyją i pracują. W ten sposób możemy starać się uczynić ich życie tak wygodne i proste, jak to tylko możliwe. Jest to także powód, dla którego nasi ludzie mają dużą wiedzę techniczną, doświadczenie, wysoki poziom wsparcia w realizacji zadania. Czyni ich to najlepszymi w branży przy ciągłym rozwoju swoich umiejętności. Naszą nagrodą jest drużyna która swoją jakością usług na wszystkich poziomach naszej działalności przyczynia się do zapewnienia pozycji lidera na rynku.

Wszystko to by wybrać najlepsze rozwiązanie, aby dopasować je do potrzeb i efektywnie zintegrować z budynkiem.

  • Montaż i serwis systemów grzewczych

W związku ze zmieniającą się ceną surowców i niepewną sytuacją na świecie, „odnawialne źródła energii” staja się kluczowym tematem w naszych czasów. Rodzi to wiele pytań. Co jeszcze będzie dostępne jutro? Czy ogrzewanie olejem lub gazem jeszcze opłaca się dzisiaj? Są alternatywy i czy warto?

Wiemy, co trzeba wiedzieć. Nasi eksperci udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Dla wszystkich rozmiarów budynku, dla wszystkich odpowiednich nośników energii. My nie tylko doradzamy, ale także wykonujemy wszelkie prace instalacyjne.

  • Montaż i serwis systemów wentylacyjnych

Zrównoważone warunki klimatyczne w miejscu pracy i odpoczynku zapewniają dobry klimat. I zwiększają jakość, wydajność i produktywność. Planujemy i instalujemy praktyczne rozwiązania wentylacyjne, a zwłaszcza wentylacyjno rekuperacyjne.

Mamy dobrze wyszkolony i kompetentny zespół do naszej dyspozycji który reaguje zgodnie z potrzebami naszych klientów. To pozwala nam na fachowe doradztwo, wdrożenia, montaż i konserwacje instalacji. Doświadczeni inżynierowie i technicy wspierają inwestorów w planowaniu, realizacji i zarządzaniu projektami wentylacyjnymi i mogą wziąć odpowiedzialność za optymalne i indywidualne rozwiązania. Nasze zespoły działają szybko i elastycznie.

  • Montaż i serwis systemów klimatyzacji

Planujemy, projektujemy i wdrażamy praktyczne i energooszczędne systemy klimatyzacji jak gruntowe wymienniki ciepła dla dobrobytu ludzi i dla dobra środowiska. Nasze doświadczenie z zakresu instalacji prostych układów schładzających powietrze pozwala na osiągnięcie wymaganego komfortu otoczenia przy bardzo małym zużyciu energii i niskich kosztach inwestycyjnych. Nasze rozwiązania spełniają najwyższe wymagania dla złożonych instalacji budowlanych. Dbamy o dobry klimat w domach, budynkach administracji i instytucji, na lotniskach, dworcach kolejowych, hotelach i centrach handlowych.

Optymalne warunki klimatu są niezbędne dla dobrego samopoczucia.

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ.

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?