REKUPERACJA Błonie

OPIS WYKONANYCH PRAC

Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 138 m2 i  o bardzo wygodnym układzie funkcjonalnym, który w ramach jednej kondygnacji umożliwia komfortowe, niezależne użytkowanie strefy dziennej i nocnej. Dom posiada prostą, atrakcyjną bryłę, przykrytą czterospadowym dachem. Mieszkańców z pewnością zauroczy klimatyczny, zadaszony taras.

W budynku stanu surowego wykonano system kanałów na potrzeby wentylacji z rekuperacją.  Całą instalację kanałową ułożono na poddaszu domu w technologii rozdzielaczowej w oparciu o przewody PE75. Te przewody zostaną ukryte w grubości izolacji i zalane betonem w dalszej części budowy domu. Czerpnię i wyrzutnię powietrza wyprowadzono do podbitki dachu. Oprócz instalacji wentylacyjnej w budynku przygotowano instalację chłodniczą na potrzeby chłodnicy freonowej której zadaniem będzie chłodzenie lub podgrzewanie powietrza nawiewanego do budynku.

OPIS OBIEKTU

Kategoria: Dom parterowy jednorodzinny

Lokalizacja: Dębówka gmina Błonie

Powierzchnia: 138 m²

Data realizacji: 2022

Wartość inwestycji: 8 800,00 zł /netto/

VIDEO

OPINIA KLIENTA

„Zdecydowaliśmy się na pełny system REKUPERACJI z KLIMATYZACJĄ w naszym domu, który jest w trakcie budowy. Postanowiliśmy powierzyć to zadanie firmie LINK z powodu bardzo konkurencyjnej ceny i ze względu na zaproponowane rozwiązanie techniczne. Montaż przebiegł sprawnie w ciągu dwóch dni. Wszystko wygląda profesjonalnie i czysto. Bardzo polecam.”

Marek D

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?