REKUPERACJA Chylice Kolonia

OPIS WYKONANYCH PRAC

Wzorowy i prosty w swojej formie, ale przy tym – efektowny i nowoczesny dom. W bryle budynku wyznaczono granicę między częścią użytkową, a garażowo-gospodarczą. Płaski, dwuspadowy dach nakrywa oddzielnie część główną, mieszkalną domu, a oddzielnie część garażową. Wysunięty strop nad parterem osłonił i wyeksponował wejście do budynku.

W budynku stanu surowego wykonano instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Montaż rekuperatora przewidziano w kotłowni za garażem. Kanał czerpni i wyrzutni wyprowadzono na tył budynku. Instalację wentylacyjną na potrzeby parteru wykonano w technologii kanałów polietylenowych o średnicy 75 mm układając je na podłodze pierwszego piętra. Instalacja dla pietra została wykonana w kanałach stalowych izolowanych typu spiro rozprowadzonych pod jętkami konstrukcji dachu.

OPIS OBIEKTU

Kategoria: Dom mieszkalny jednorodzinny

Lokalizacja: Chylice Kolonia gm. Jaktorów

Powierzchnia: 192 m²

Data realizacji: 2022

Wartość inwestycji: 10 300,00 zł /netto/

VIDEO

OPINIA KLIENTA

„Chciałbym pogratulować firmie LINK AIR z którą skontaktowałem się telefonicznie, Krzysztofowi, który wyjaśnił mi cały system wentylacji i przyjął zamówienie oraz ekipie monterów, która go zainstalowała i uruchomiła. Wszyscy byli bardzo kompetentni, profesjonalni i uprzejmi. Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu i poleciliśmy go innym.”

Łukasz K.

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?