REKUPERACJA Czosnów

OPIS WYKONANYCH PRAC

Nowo wybudowany dom parterowy o powierzchni 122 m2 na parterze i poddaszem do adaptacji 90 m2. Nowoczesny wygląd domu podkreślają duże przeszklenia, dwustanowiskowy garaż oraz zlokalizowany w podcieniu taras.  Czterospadowy dach pokryty został płaską dachówką w modnym kolorze antracytowym. W budynku stanu surowego wykonano system kanałów na potrzeby wentylacji z rekuperacją.  Całą instalację na potrzeby parteru ułożono na poddaszu domu w technologii rozdzielaczowej w oparciu o przewody PE75. Te przewody zostaną zalane betonem w dalszej części budowy domu. Na potrzeby poddasza przy ewentualnej jego adaptacji  na oddzielnych rozdzielaczach instalacyjnych i przewodach PE75 przygotowano osiem odrębnych punktów nawiewnych i wywiewnych do późniejszej aranżacji.

W budynku przewidziano w późniejszym terminie montaż czterech klimatyzatorów ściennych typu Split. Na tym etapie wykonywanych prac jedynie została przygotowana i ułożona instalacja chłodnicza. Na zewnątrz przewidziano montaż jednej jednostki zewnętrznej i tam doprowadzone zostały wszystkie przewody chłodnicze.

OPIS OBIEKTU

Kategoria: Dom mieszkalny jednorodzinny

Lokalizacja: Czosnów

Powierzchnia: 122 m² + poddasze użytkowe

Data realizacji: 2022

Wartość inwestycji: 9 500,00 zł /netto/ + klimatyzacja

VIDEO

OPINIA KLIENTA

„Skontaktowałem się z firmą Link Air w celu uzyskania porady i wyceny systemu wentylacji dla mojego domu. Obsługa klienta była genialna, a każdy pracownik tej firmy, którego spotkałem, bardzo pomocny, wyjaśniał system i odpowiadał na moje pytania. Ekipa, która przyjechała na miejsce była sprawna i profesjonalna i pracę wykonała zgodnie z ustalonym terminem. Poleciłem już Link Air znajomemu i bez wahania poleciłbym ich usługi w przyszłości.”

Stanisław. C z Czosnowa
Marzec 2022

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?