REKUPERACJA Piaseczno (Dom i Biuro)

OPIS WYKONANYCH PRAC

Duży dom złożony z dwóch, połączonych ze sobą, prostopadłościennych brył. W większej z nich (na parterze i piętrze) mieści się część mieszkalna, a w mniejszej – cofniętej nieco w głąb działki – część usługowa.

W części mieszkalnej wykonano instalację wentylacyjną w oparciu o przewody z polietylenu PE75. Wszystkie przewody zarazem dla parteru i piętra zostały ułożone po podłodze pierwszego piętra. Część instalacji została wkuta w ściany by wyprowadzić nawiewy i wywiewy pod sufit pomieszczeń.

Dla części usługowej która mieści się w parterowej części domu instalację z tworzywa sztucznego PE75 rozprowadzono pod sufitem pomieszczeń. Dodatkowo dla tej części domu przygotowano instalację chłodniczą na potrzeby montażu klimatyzatorów.

OPIS OBIEKTU

Kategoria: Dom i biuro

Lokalizacja: Piaseczno

Powierzchnia: 156 m² + 64 m²

Data realizacji: 2022

Wartość inwestycji: 14 200,00 zł /netto/

VIDEO (BIURO)

VIDEO (DOM)

OPINIA KLIENTA

„Cały zespół Link Air System, od Krzysztofa po jego zespołu monterów, należał do najbardziej profesjonalnych i pomocnych ludzi, z jakimi się spotkałem. Z humorem i wysokimi umiejętnościami, ich obsługa była doskonała. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc polecić zarówno produkt, jak i stojący za nim zespół! „

Wojciech L.
Kwiecień 2022

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?