REKUPERACJA Warszawa Kobiałka

OPIS WYKONANYCH PRAC

Budynek bliźniaczy. Dwie identyczne połowy budynku połączone ze sobą garażami. Projekt domu ma spokojną formę – przykryty jest dwuspadowymi dachami. Prosta bryła budynku i nieskomplikowana konstrukcja zaprojektowana w sposób maksymalnie funkcjonalny i z poszanowaniem każdego metra kwadratowego.

W stanie surowym wykonano montaż instalacji kanałowej systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Przewody wentylacyjne obejmujące parter i piętro budynku wykonano w technologii rozdzielaczowej  z zastosowaniem przewodów polietylenowych PE75, Czerpnię i wyrzutnie powietrza wyprowadzono do podbitki dachu. Montaż rekuperatora przewidziano na strychu w terminie późniejszym.

OPIS OBIEKTU

Kategoria: Dom bliźniaczy, dwurodzinny

Lokalizacja: Warszawa – Kobiałka – Ruskowy Bród

Powierzchnia: 135 m² + garaż (dla połowy bliźniaka)

Data realizacji: 2022

Wartość inwestycji: 9300,00 zł /netto/ x 2

VIDEO

OPINIA KLIENTA

„Od pierwszego telefonu do LINK AIR po zajęcie się projektowaniem, montażem i obsługą, muszę powiedzieć, że była to najprzyjemniejsza relacja, jaką miałem z firmami w czasie budowy domu. Od pierwszego dnia pracy to było jak magia. Instalacja kanałów w obu połówkach bliźniaka wykonana profesjonalnie w ciągu czterech dni. Wielkie pochwały, ale wszyscy zasłużyli. Jeszcze raz dziękuję za wykonana pracę w moim domu.”

Polecam Mirek ze Szwagrem

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?