AIRPACK HOME F

Centrala wentylacyjna Thesslagreen AirPack Home f (flat) to centrala płaska. Często brak przestrzeni jest przeszkodą dla montażu systemu wentylacji. To z myślą o takich miejscach powstał AirPack Home flat. Ma doskonałą akustykę i tylko 320 mm wysokości. Ten układ doskonale nadaje się do podwieszenia jej pod sufitem np. garażu. Dzięki smukłej konstrukcji i 50 mm izolacji cieplnej AirPack Home flat wkomponuje się tam idealnie.

Duża wydajność, zwarta konstrukcja, niskie zużycie energii i cicha praca to najważniejsze wymagania, które musi spełniać system wentylacji domu. Tak właśnie został zaprojektowany AirPack Home flat.

AirPack Home wyposażona jest w dwustopniowe filtry klasy M5 co pozwala na ponad 40% większą skuteczność filtracji w porównaniu do stosowanych zwykle filtrów klasy G4. Ponadto AirPack Home posiada wymiana filtrów następuje tylko wtedy, kiedy są rzeczywiście zużyte.

Zastosowanie w centralach AirPack Home systemu InFlow oraz opatentowanej technologii Thermoacoustic umożliwiło redukcję emitowanego do instalacji wentylacyjnej hałasu o połowę w porównaniu do zwykłych central wentylacyjnych. Thermoacoustic to technologia z której jest wykonana izolacja obudowy centrali w której zamknięta-komórkowo, wodoodporna pianka jest równocześnie izolacją termiczną i akustyczną. Odsłonięta powierzchnia pianki absorbuje cześć́ fali akustycznej i zapobiega jej odbijaniu, skutecznie redukując hałas emitowany do instalacji wentylacyjnej. Centrale wentylacyjne AirPack Home zaprojektowano w nowatorskim układzie InFlow, w którym pomiędzy wentylatorem, a kanałem nawiewnym znajduje się̨ wymiennik ciepła. Dzięki temu, fala akustyczna zanim trafi do kanału nawiewnego musi przepłynąć́ przez tysiące kanalików wymiennika ciepła tracąc znaczną cześć́ swojej energii.

Kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera, w każdym rekuperatorze zamarza wilgoć blokując przepływ powietrza. Dlatego, aby wentylacja była skuteczna a koszty ogrzewania niskie, rekuperator musi posiadać system przeciwzamrożeniowy umożliwiający zrównoważoną wentylację niezależnie od temperatury powietrza. Fabrycznie montowany w AirPack Home system FPX zabezpiecza rekuperator przed zamrożeniem, umożliwiając zrównoważoną wentylację niezależnie od temperatury na zewnątrz.

Każda centrala wentylacyjna AirPack Home ma wbudowany 100% Bypass, który w letnie wieczory wykorzystuje naturalny chłód powietrza zewnętrznego do obniżenia temperatury w budynku.

AirPack Home może być częścią Twojego inteligentnego domu.

Wystarczy pobrać ze strony producenta centrali protokół komunikacyjny Modbus RTU i włączyć  AirPacka Home do systemu zarządzania budynkiem.

DANE TECHNICZNE

AirPack Home f AirPack Home 200f AirPack Home 200f L
Energ+ Energy Energ+ Energy

Strumień powietrza

100 Pa 200 m³/h 200 m³/h
150 Pa  185 m³/h  185 m³/h
200 Pa  172 m³/h  172 m³/h
Poziom mocy akustycznej emitowanej przez obudowę  52 db(A) 52 db(A)
Poziom mocy akustycznej w kanale nawiewnym  58 db(A)  58 db(A)
Maksymalna sprawność odzysku ciepła  95 %  95 %
Klasa efektywności energetycznej A A
Automatyczna kontrola przepływu CF
System przeciwzamrożeniowy FPX
Płynna regulacja wydajności  10-100%
By-pass 100%
Dwustopniowe filtry powietrza CleanPad Pure (M5)
Maksymalny prąd pobierany 4,2 A  4,2 A
Zasilanie 230V / 50Hz 230V / 50Hz
Średnica króćców przyłączeniowych 160 mm 160 mm
Masa 40 kg 40 kg
Temperatura pracy +0 ― +45⁰C +0 ― +45⁰C

DANE TECHNICZNE

WYMIARY AIRPACK HOME 200 F

WYMIARY AIRPACK HOME 200F L (WERSJA LEWA)

AKCESORIA - PANELE STEROWANIA

Zintegrowany układ automatyki.

Centrale wentylacyjne AirPack Home wyposażone są w zintegrowany system automatyki i sterowania.

AirPack Home możesz obsługiwać z panelu Air++ lub z aplikacji mobilnej AirMobile albo gdy nie mamy przygotowanej instalacji umożliwiającej podpięcie panelu w dowolnym miejscu domu to możemy wykorzystać panel w magnetycznej obudowie AirL+ który umieszczamy bezpośrednio przy lub na obudowie rekuperatora.

AirPack4 możesz obsługiwać z panelu Air++ lub z aplikacji mobilnej AirMobile.

Panel Air++

Panel Air Mobile

PANEL AIRL+

AKCESORIA - MODUŁY STEROWANIA

MODUŁ CF

MODUŁ EXPANSION

HP CONTROLLER

CR COOLER

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ.

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?